KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 10827884
nr 1082 7884
Ann Hillberg
(f. 1957), Sverige
Akvarell, Ann Hillberg (f. 1957), kust, signerad, 49x37
Ann Hillberg, svensk bildkonstnär född 1957.
Utrop:
400 kr
måndag 9 januari 2017
kl 19:28:04